Chmura wyrazowa

Chmura słów pomoże Ci w graficznej prezentacji słów. Podkreśla ona kluczowy przekaz komunikatu i pozwala, aby tekst był zrozumiały w ciągu kilka sekund.

W Internecie znajdziesz mnóstwo darmowych sposobów i wzorów. Połączenie różnych kształtów, kolorów i literek podkreśla kreatywne możliwości.

Chmura wyrazowa: WordArt

Ten program nadaje się w pełni do tworzenia chmury słów. Gotową chmurkę możesz pobrać po rejestracji. Kliknij na Import w lewym górnym rogu, aby załadować tekst. Program rozłoży go na słowa i przygotuje z niego chmurę.

Chmura wyrazowa: WordClouds

Aby stworzyć swoją chmurkę, musisz kliknąć na Extract Words from Text w menu Word List, i wprowadzić swój tekst. Kształt, czcionki i kolor chmury możesz wybrać za pomocą przycisków w menu. Na przykład, wybierając menu Shape wyświetlą Ci się wszystkie kształty do wyboru. Na końcu, WorldClouds pozwoli Ci pobrać swoją chmurę słów bez rejestracji.

Chmura wyrazowa

Chmura wyrazowa: Worditout

Otwierając program od razu pojawi się interfejs, gdzie możesz dodać swoje słowa. Klikając na Generate twoja chmura słów od razu się pojawi. Po lewej stronie ekranu znajdziesz opcje ustawienia koloru, czcionek, tła i nawet rozmiaru. 

Chmura wyrazowa

Chmura wyrazowa: Jason Davies

Jason Davies jest bardziej przydatny dla geeków. Zawiera on tylko kilka ustawień, a na dodatek są one pobierane tylko w formacie SVG. Program ten też nadaje się w pełni na to zadanie.

Chmura wyrazowa

Chmura wyrazowa: Tagcrowd

Ten program ma unikalną cechę. Możesz dodać nie tylko tekst, a także stronę internetową. Zachować rezultat można w formacie PDF lub HTML.

Chmura wyrazowa

Chmura wyrazowa: Mentimeter

Mentimeter różni się od poprzednich. Nie jest on zwykłym generatorem, aż posiada o wiele więcej funkcji. Nadaje się on na przykład do zadawania pytań i otrzymania natychmiastowej opinii zwrotnej podczas prezentacji lub spotkania online. Po rejestracji uczestnik spotkania otrzyma kod przez który dołączy do prezentacji i gdzie pytania zostaną wyświetlone. Organizator dostanie od razu wszystkie odpowiedzi, które może natychmiast wyświetlić niezależnie od ich typu: czy to zwykłe pytanie tekstowe, pytania wielokrotnego wyboru lub inne formy opinii.  Program jest anonimowy, prosty w użyciu i darmowy.

Wycinanie tła ze zdjęcia

Edytor zaproszeń

Retuszować zdjęcie

Program do plakatów

Darmowy program do robienia plakatów

Darmowy program graficzny do tworzenia plakatów

Szablony ulotek

Darmowy program do tworzenia ulotek

Ulotki reklamowe wzór

Edycji twarzy

Program do obróbki zdjęć