Darmowy program do retuszu twarzy

Dzięki programu Fotor, retuszowanie nigdy nie było takie łatwe, a na dodatek posiada ono specjalny efekt makijażu. Dodanie pomadki do ust, cień na powieki, tusz do rzęs czy kolorki na twarz. To wszystko jest możliwe za pomocą tego edytora do zdjęć (i do makijażu). Fotor: https://www.fotor.com/

Wideo przedstawia funkcję makijażu od 4:45. Jest ono po angielsku, od razu dostępne, proste, a na dodatek zrobi Ci makijaż.

Darmowy program do retuszu twarzy

Darmowy program do retuszu twarzy: BeFunky

BeFunky to internetowy edytor do zdjęć który posiada osobne menu do retuszu i do upiększania twarzy. Z ikonek po prawej stronie ekranu, wybierz menu “Touch up“ i funkcje się odrazu pojawią po angielsku. Niestety większość z nich jest płatną. Program zawiera także automatyczny retusz – niebieski przycisk u góry – zwany A.I Portrait Enhancer, który poprawi portrety za pomocą sztucznej inteligencji.

Darmowy program do retuszu twarzy

Darmowy program do retuszu twarzy

Aplikacja do upiększania twarzy: Perfect365

Aplikacja Perfect365 jest dostępna na iOS i także na Android. Jest to profesjonalny program do upiększenia twarzy, który pomoże każdej kobiecie pokazać swoją urodę. 🙂

Aplikacja do upiększania twarzy: Facetune2

Aplikacja Facetune2 jest dostępna na iOS. Jest ona częściowo płatna, ale oferuje nieskończoną ilość funkcji i jest bardzo łatwa w użyciu.

Darmowy program do retuszu twarzy

Program do obróbki zdjęć