Elementy retuszu i fotomontażu zdjęć gimp

Darmowe programy do retuszu. Sprawdź, jak możesz całkowicie za darmo retuszować przez swoją przeglądarkę. Usuń pryszcze, wady skóry lub wybiel zęby w ciągu kilka minut. Możesz nawet naprawić efekt czerwonych oczu tylko jednym kliknięciem. 

W Internecie znajdziesz wiele automatycznych programów do obrabiania zdjęć, które proponują retusz bez twojej ręcznej interwencji. Niestety jeszcze żaden z nich nie działa prawidłowo. Aby uzyskać doskonały rezultat, musisz wyretuszować je ręcznie. Na szczęście programy internetowe do obrabiania zdjęć są już powszechnie dostępne i są to całkiem łatwe w użyciu. Sprawdź, jak retuszować za darmo!

Elementy retuszu i fotomontażu zdjęć gimp: GIMP

GIMP to oprogramowanie typu open source, który możesz pobrać i użyć za darmo. Jest on darmowym programem do edycji zdjęć dla systemów Linux, Mac i Windows. Jego funkcje są podobne do Photoshop.

Zobacz jak retuszować w GIMP:

Do retuszu zdjęć program: Fotor 

To wideo (od 4:45) przedstawi Ci funkcję makijażu. Jest ono po angielsku, od razu dostępne, proste, a na dodatek zrobi Ci makijaż.

Retusz przez program Fotor po angielsku:

elementy retuszu i fotomontażu zdjęć gimp

Do retuszu zdjęć program: Photopea

Program Photopea, jak i nazwa wskazuje, jest najbardziej podobny do Photoshop. Photopea obsługuje pliki PSD i także rozszerzenie GIMP XCF. 

Jego funkcjonalność obfituje w narzędzia wykorzystywane przez profesjonalne edytory takie jak: retusz, usunięcie części, histogram. Photopea jest moim ulubionym programem.

elementy retuszu i fotomontażu zdjęć gimp

To wideo przedstawi Ci jak przerabiać zdjęcia w Photopea. Jest dostępny w języku polskim z automatycznym tłumaczeniem. Z tego powodu może on być czasem troszeczkę dziwny, ale ikony i pulpit jest taki sam.

Do retuszu zdjęć program: PIXLR

Pixlr to jeden z najpopularniejszych internetowych edytorów zdjęć. Może być używany z dowolnego urządzenia, ale najlepszą funkcjonalność zapewnia przez komputer. Zawiera wszystkie ważne funkcje potrzebne do retuszu.

elementy retuszu i fotomontażu zdjęć gimp

Elementy retuszu i fotomontażu zdjęć gimp

Powrót do strony głównej: edytor zdjęć