Program do drukowania plakatów

Ten tym artykule dowiesz się, jak stworzyć swój plakat za darmo.

  1. Canva
  2. Crello
  3. Snappa

Program do drukowania plakatów: Canva

Canva to najlepszy wybór. Darmowy, łatwy w użyciu, szybki, zna język polski  i posiada wiele darmowych wzorów. Zaloguj się za pomocą swojego konta Facebook, Google lub sposobem tradycyjnym przez adres email i hasło. W pole wyszukiwania wpisz „plakat”, a szablony pojawią się od razu. Darmowe szablony mogą być pobrane i używane bez ograniczeń. Za wzory płatne musisz zapłacić gdy pobierasz plik lub możesz także kupić licencje Pro. Nie jest to duża kwota, szczególnie że dostaniesz dostęp do materiałów przygotowanych przez profesjonalnych grafików.

https://www.canva.com/

Wpisz ten plakat:

Program do drukowania plakatów

Wybierz spośród szablonów:

Program do drukowania plakatów

Program do drukowania plakatów: Crello

https://create.vista.com/pl/home/

Crello to prawie taki sam program jak Canva. Zna język polski, jest łatwy w użyciu, jest szybki i dostępny online. Różnica polega tylko na tym, że posiada znacznie mniej darmowych wzorów. Niezależnie od tego, warto sprawdzić szczególnie gdy szukasz nową inspirację! Zawiera on obrazy i grafiki w innym stylu. Szablony Canva mogą wydawać się bardziej zwykłe w porównaniu do Crello, ale może dla tego jest Crello troszkę droższy. 

Po uruchomieniu programu wpisz „plakat” w pole wyszukiwania i naciśnij Enter. Wybierz jeden z szablonów lub stwórz swój. Gdy jesteś gotowy pobierz plik na komputer przyciskiem „Pobierz” w prawym górnym rogu.

Program do drukowania plakatów

Program do drukowania plakatów

Program do drukowania plakatów

Generator plakatów online: Snappa

Snappa znajduje się na naszej liście, ponieważ jest bardzo wszechstronnym edytorem online. Może on być używany z bezpłatnym dostępem tylko do określonej liczby pobrań. Snappa różni się od powyższych programów, bo zawiera mniej wzorów i będziesz potrzebował więcej z własnej kreatywności podczas użycia. Ale to jest właśnie jej największą zaletą. Ten program ma bezpłatną funkcję usuwania tła, która nie jest dostępna nigdzie indziej.

W tym wideo znajdziesz szczegółowy przewodnik do programu Snappa:

Program do drukowania plakatów

program do robienia plakatów

Powrót do strony głównej: Program do obróbki zdjęć