Projektowanie zaproszeń ślubnych online

Projektowanie zaproszeń ślubnych online: https://www.canva.com/

Wpisz „zaproszenie ślubne” w pole wyszukiwania i naciśnij „Enter”. Od razu pojawi się mnóstwo wzorów, z których będziesz mógł wybierać. Przerób szablon według własnego stylu, ale do zaproszeń ślubnych zalecamy użyć maksymalnie 2-3 różnych czcionek. Imienia powinny być napisane w tak zwanym skrypcie, fontem odręcznym. Pozostałe wiersze powinny być czytelne i widoczne w druku, na przykład napisane fontem szeryfowym.

Projektowanie zaproszeń ślubnych online

Kreator zaproszeń

Twórz zaproszenia online, za pomocą prostych i darmowych edytorów! Użyj Canva, internetowy programu do edycji zdjęć. Znajdziesz w nim setki dostępnych wzorów za darmo i z niewielką praktyką nawet możesz stworzyć swoje.

Zaloguj się na Canva.com za pomocą swojego konta Facebook, Google lub za pomocą adresu email i hasła. W górny pasek wyszukiwania wpisz „zaproszenie”. W menu natychmiast pokażą się nazwy różnych szablonów. Kliknij na jeden z tych wzorów i on pojawi się na twoim ekranie.

Projektowanie zaproszeń ślubnych online

Projektowanie zaproszeń ślubnych online

Na wzorach płatnych pojawi się kratka i w prawym dolnym rogu etykieta „płatne”. Canva ma ogromny wybór wzorów darmowych, więc z pewnością znajdziesz swoje idealne rozwiązanie.

Jak wybrałeś odpowiedni szablon, pojawi się pulpit edytora. Klikając dwukrotnie na tekst możesz go przepisać lub przesunąć, nawet zmienić fonty i rozmiar itp.

Projektowanie zaproszeń ślubnych online

Możesz kiedykolwiek wybrać inny szablon lub wstawiać kształty i formy różnego rodzaju. Po lewej stronie ekranu w menu „Pixabay” znajdziesz obrazy i ramki z darmowej kolekcji pixabay.com. Wyszukiwarka działa po angielsku, a jak nie znasz ten język po prostu użyj Google Translate. Pixabay oferuje darmowe obrazy do użytku osobistego lub biznesowego. Pod Pixabay, znajdziesz menu Pexel, która także oferuje bezpłatną kolekcję obrazów.

Powrót do strony głównej: Program do obróbki zdjęć