Projekty loga firmy

  1. Canva
  2. Snappa
  3. Crello

Jak zrobić swoje logo?

Zainspiruj się!

Poszukaj w Google, pomyśl które Ci się podobają, i sprawdź logo konkurencji. 

Logo powinno być proste. Uważaj, bo używając różnego rodzaju kolory i kształty możesz skomplikować swoje logo. Czym mniej tym lepiej!

Projekty loga firmy: Canva

Canva to internetowy program do edycji zdjęć, który zapewnia szablony, obrazy i narzędzia do treści na Internet i do drukowania. Po rejestracji na platformę większość funkcji będzie dostępne darmowo. Tylko niektóre szablony są płatne, ale one nie są drogie i warto w nie zainwestować, bo są naprawdę profesjonalne.

Gotowe logo można pobrać bezpłatnie tylko na białym tle. Do usunięcia tła użyj aplikację remove.bg. Tu znajdziesz więcej informacji:Usuwanie tła zdjęcia

Sprawdź także wideo o projektowaniu logo:

Projekty loga firmy

Projekty loga firmy

Projekty loga firmy

Projekty loga firmy: Snappa

Snappa to program do edycji zdjęć opracowany dla treści Internetowej. Jest on idealny do usunięcia tła i stworzenia logo w formacie PNG bez tła. Po rejestracji, program proponuje bezpłatne pobieranie plików do limitu. 

Projekty loga firmy: Crello

Crello to prawie taki sam program jak Canva. Zna język polski, jest łatwy w użyciu, jest szybki i dostępny online. Różnica polega tylko na tym, że posiada znacznie mniej darmowych wzorów. Niezależnie od tego, warto sprawdzić szczególnie gdy szukasz nową inspirację! Zawiera on obrazy i grafiki w innym stylu. Szablony Canva mogą wydawać się bardziej zwykłe w porównaniu do Crello, ale może dla tego jest Crello troszkę droższy. 

Po uruchomieniu programu wpisz „plakat” w pole wyszukiwania i naciśnij Enter. Wybierz jeden z szablonów lub stwórz swój. Gdy jesteś gotowy pobierz plik na komputer przyciskiem „Pobierz” w prawym górnym rogu.

Projekty loga firmy

Projekty loga firmy

Projekty loga firmy

Projekty loga firmy

Wycinanie tła ze zdjęcia

Edytor zaproszeń

Retuszować zdjęcie

Program do plakatów

Darmowy program do robienia plakatów

Darmowy program graficzny do tworzenia plakatów

Szablony ulotek

Darmowy program do tworzenia ulotek

Ulotki reklamowe wzór

Edycji twarzy

Program do obróbki zdjęć