Retusz zdjęć darmowy program po polsku

Darmowe programy do retuszu. Sprawdź, jak możesz całkowicie za darmo retuszować przez swoją przeglądarkę. Usuń pryszcze, wady skóry lub wybiel zęby w ciągu kilka minut. Możesz nawet naprawić efekt czerwonych oczu tylko jednym kliknięciem. Retusz zdjęć darmowy program po polsku.

W Internecie znajdziesz wiele automatycznych programów do obrabiania zdjęć, które proponują retusz bez twojej ręcznej interwencji. Niestety jeszcze żaden z nich nie działa prawidłowo. Aby uzyskać doskonały rezultat, musisz wyretuszować je ręcznie. Na szczęście programy internetowe do obrabiania zdjęć są już powszechnie dostępne i są to całkiem łatwe w użyciu. Sprawdź, jak retuszować za darmo!

Darmowy program do retuszu zdjęć: GIMP

GIMP to oprogramowanie typu open source, który możesz pobrać i użyć za darmo. Jest on darmowym programem do edycji zdjęć dla systemów Linux, Mac i Windows. Jego funkcje są podobne do Photoshop.

Zobacz jak retuszować w GIMP:

Retusz zdjęć darmowy program po polsku online: Photopea

Program Photopea, jak i nazwa wskazuje, jest najbardziej podobny do Photoshop. Photopea obsługuje pliki PSD i także rozszerzenie GIMP XCF. 

Jego funkcjonalność obfituje w narzędzia wykorzystywane przez profesjonalne edytory takie jak: retusz, usunięcie części, histogram. Photopea jest moim ulubionym programem.

Retusz zdjęć darmowy program po polsku

To wideo przedstawi Ci jak przerabiać zdjęcia w Photopea. Jest dostępny w języku polskim z automatycznym tłumaczeniem. Z tego powodu może on być czasem troszeczkę dziwny, ale ikony i pulpit jest taki sam.

Retusz zdjęć: Fotor 

To wideo (od 4:45) przedstawi Ci funkcję makijażu. Jest ono po angielsku, od razu dostępne, proste, a na dodatek zrobi Ci makijaż.

Retusz przez program Fotor po angielsku:

retusz zdjęć darmowy program po polsku

Retusz zdjęć online: PIXLR

Pixlr to jeden z najpopularniejszych internetowych edytorów zdjęć. Może być używany z dowolnego urządzenia, ale najlepszą funkcjonalność zapewnia przez komputer. Zawiera wszystkie ważne funkcje potrzebne do retuszu.

retusz zdjęć darmowy program po polsku

Retusz zdjęć darmowy program po polsku

Powrót do strony głównej: edytor zdjęć