Szablony menu do pobrania

Ten artykuł przedstawi Ci różne karty menu tworzone przez programy internetowe do edycji zdjęć.Pomogę Ci we wszystkim oprócz w wybraniu stylu, ogólnego wyglądu i dań na swoje menu. 🙂  

  1. Canva
  2. Crello
  3. Word

Szablony menu do pobrania: Canva

Wejdź na stronę internetową canva.com. Jest to darmowy program internetowy do edycji zdjęć. Zaloguj się za pomocą swojego konta Facebook, Google lub sposobem tradycyjnym rejestrując adres email i hasło. W górną wyszukiwarkę wpisz ”Jadłospis” lub ”Menu”. W trakcie pisania tego artykułu w programie znalazłem 4000 dostępnych wzorów gotowych do natychmiastowego użycia, z nich 79 darmowych. Dobrze wiedzieć, że z płatnych szablonów czasami wystarczy tylko wykasować kilka zdjęć i program pozwoli bezpłatnie je użyć.

Szablony menu do pobrania

Szablony menu do pobrania

Jako pierwszy krok, wybierz wzór. Tekst edytujesz klikając na nim dwukrotnie, a klikając na obrazek możesz go usunąć lub zmienić. W menu po lewej stronie znajdziesz różne elementy, wzory, darmowe zdjęcia i obrazy które możesz używać. Możesz także wyszukiwać z kolekcji Pixabay lub Pexels.   https://www.canva.com/

Szablony menu do pobrania

Szablony menu do pobrania: Crello

Wejdź na stronę internetową crello.com. Jest to darmowy program internetowy do edycji zdjęć. Zaloguj się za pomocą swojego konta Facebook, Google lub sposobem tradycyjnym rejestrując adres email i hasło. W górną wyszukiwarkę wpisz ”Jadłospis” lub ”Menu”.

Szablony menu do pobrania

Szablony menu do pobrania

W trakcie pisania tego artykułu w programie znalazłem 500 dostępnych wzorów gotowych do natychmiastowego użycia, z nich 20 darmowych. Dobrze wiedzieć, że z płatnych szablonów czasami wystarczy tylko wykasować kilka zdjęć i program pozwoli bezpłatnie je użyć.Jako pierwszy krok, wybierz wzór. Tekst edytujesz klikając na nim dwukrotnie, a klikając na obrazek możesz go usunąć lub zmienić. W menu po lewej stronie znajdziesz różne elementy, wzory, darmowe zdjęcia i obrazy które możesz używać.

https://create.vista.com/pl/home/

Szablony menu do pobrania

Szablony menu do pobrania: Word

Po otwarciu programu MS Word wpisz jadłospis w górne pole wyszukiwania. Pojawią Ci się różne szablony. Wybierz jeden z nich. 

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego wzoru, wpisz w Google po angielsku “free menu templates word” aby wyszukać inne. Jeden taki agregator to https://www.template.net/. W wyszukiwarkę wpisz “menu” i pojawi Ci się mnóstwo szablonów. FREE w lewym górnym rogu wskazuje, czy wzór (po rejestracji) może być pobrany za darmo. Reszta będzie płatna.

Usuwanie tła zdjęcia

Wycinanie tła ze zdjęcia

Edytor zaproszeń

Retuszować zdjęcie

Program do plakatów

Darmowy program do robienia plakatów

Darmowy program graficzny do tworzenia plakatów

Szablony ulotek

Darmowy program do tworzenia ulotek

Ulotki reklamowe wzór

Edycji twarzy

Program do obróbki zdjęć